بشقابی که همرنگ رنگ خوراکی می باشد.

این ایده خوبی نیست که غذاهای سفید و بژ را در بشقاب های همرنگ سرو کنید زیرا غذا بی مزه و خسته کننده به نظر می رسد. تحقیقات نشان داده است که افراد ناهارخوری کمتر راضی هستند و تمایل به پرخوری دارند. اما سرو رنگ های متضاد در بشقاب های سفید، مانند دسر توت فرنگی، طعم آن را شیرین تر و تندتر می کند. نحوه سیم کشی باغ انگور به صورت مکانیزه می باشد.

برنده جایزه، طراح گرافیک کانادایی، اشلی آناستازیا هاول از Avid Creative، متخصص در مشاوره صنعت غذا و نوشیدنی در زمینه روانشناسی منو، برندسازی و طراحی است. نحوه ثبت فاکتور فروش در سامانه جامع تجارت به صورت آنلاین انجام می شود.

من بسیار مجذوب این موضوع هستم زیرا درک ناخودآگاه ما و نحوه واکنش ما با رنگ هایی که می بینیم جالب است. هاول می گوید. «بیشتر مردم، از جمله خود من، از اینکه یک رنگ یا «کروماتیک» چقدر می‌تواند بر واکنش تأثیر بگذارد و اشتهای ما را تحریک کند، بی‌خبریم. بازاریابی قرمز و سبز باعث ایجاد اشتهای بزرگتر و سالم تر می شود. نحوه استفاده از رنگ خوراکی ژله ای برای کودکان مفید می باشد.

محبوبیت رستوران‌های معمولی سریع نشان‌دهنده هدف قرار دادن نسل جدیدی است که واقعاً روی غذای باکیفیت تمرکز می‌کنند، در حالی که خدمات فست فود دارند. همچنیننحوه استفاده از رنگ پودری در بازار بسیار فراوان شده است.

 • منابع:
  1. Eating with your eyes: how colour impacts our psychology and relationship with food

 • تبلیغات: 
  1. سیستم های تایل سقف برای ساختمان مدارس
  2.  سهامدار رنو اعصاب فولادی و قدرت تمرکز بیشتر
  3. شرکت‌های مختلف رویه‌های متفاوتی در انتخاب عطرسازان خود دارند
  4. مردم نسبت به قرن گذشته به چسب چوب بیشتری نیاز دارند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.