elina
خانه / جوراب / جوراب ارزان | تولیدی انواع جوراب در تهران

جوراب ارزان | تولیدی انواع جوراب در تهران

در تهران تولیدی های مختلف جوراب وجود دارد که انواع جوراب را در کیفیت مطلوب و قیمت و طرح های مختلف به بازار عرضه می کنند و در اختیار مشتری های خود قرار می دهند. کسانی که قصد دارند جوراب ارزان را تهیه کنند می توانند به عمده فروشی های در سطح شهر مراجعه کنند و اقسام جوراب را تهیه کنند.

برای تاسیس یک کارگاه تولید انواع جوراب و ایجاد اشتغال بین جوان ها فضای زیادی لازم ندارید. حتی در یک اتاق کوچک نیز می شود این گارگاه ها را راه اندازی کرد و شروع به فروش این اجناس کرد.

جوراب ارزان | تولیدی انواع جوراب در تهران

شرکت تولیدی انواع جوراب در تهران

شرکت تولیدی انواع جوراب در تهرانشرکت های تولیدی بسیاری انواع جوراب زنانه، مردانه و بچگانه و از جمله جوراب های طبی و ورزشی را تولید می کنند. امروزه به دلیل تعداد زیاد تولید کننده های انواع جوراب هر کدام از این شرکت ها در تلاش هستند تا با بالا بردن کیفیت محصول خود بازار رقابتی را به دست گیرند.

انواع جوراب های تولیدی توسط شرکت ها به شرح زیر است:

  • جوراب ساق کوتاه
  • جوراب نیمه بلند
  • جوراب ساق بلند
  • جوراب ساق بلند تا زانو
  • جوراب ساق بلند تا بالای زانو
  • جوراب های طبی
  • جوراب های فانتزی

 

مرکز خرید و فروش انواع جوراب

مرکز خرید و فروش انواع جوراب خرید و فروش جوراب به صورت های مختلفی انجام می گیرد. از جمله توسط خرده فروشان در سطح شهر و توسط فروش گاه های اینترنتی، اما مرکز خرید و فروش انواع جوراب در تهران و شهرستان ها در بازار آن شهر ها قرار دارد.

خرید جوراب از مرکز خرید آن یعنی بازار مزیت هایی را برای خریداران در پی دارد. تنوع بسیار در طراحی و رنگبندی و  کیفیت بالا و قیمت مناسب تر از جمله مزیت های خرید از مراکز خرید و فروش جوراب زنانه است.

  نابراین کسانی که قصد خرید جوراب زنانه با کیفیت را در طرح های متنوع و در عین حال با قیمت مناسب خریداری کنند و از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشند. بهترین محل خرید برای آنها مرکز خرید و فروش انواع جوراب است که خریداران هم می توانند به صورت عمده و هم به صورت جزئی نیز خرید خود را انجام دهند. در این فروشگاه ها کارمندان  به دادن اطلاعات از قبیل قیمت فروش جوراب قیمت جوراب زنانه و قیمت جوراب دیابتی موظف می باشند.

تولید کننده جوراب مردانه، زنانه و بچگانه

تولید کننده جوراب مردانه، زنانه و بچگانهسرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید کنده های جوراب مردانه، زنانه و بچگانه با حداقل آن امکان پذیر می باشد. بخش اعظمی از سرمایه اولیه را برای خرید لوازم مورد نیاز در این حرفه گذاشته می شود. تولیدی جوراب ارزان قیمت سرمایه کمتری نسبت به بقیه موارد این شغل احتیاج دارد چرا که مواد اولیه آن نیز ارزان تر از بقیه اجناس می باشد.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که تجهیزات برای راه اندازی این تولیدی ها شامل چه دستگاه هایی می شود؟

در جواب باید گفت که این تجهیزات شامل یک عدد دستگاه جوراب بافی، چرخ مخصوص زیگزاگ زدن و دستگاه پس دوزی و قالب اتو می باشد. کسانی که قصد راه اندازی این مراکز را دارند برای گرفتن مجوز آن باد به اتحادیه پوشاک شهر و یا استان خود مراجعه کنند و با پر کردن فرم درخواست و بردن مدارک لازم اععم از سو پیشینه و اعتیاد این مجور را کسب کنند.

خریدار انواع جوراب با قیمت کارخانه

خریدار انواع جوراب با قیمت کارخانهخریداران انواع جوراب با قیمت کارخانه می توانند جوراب را مانند هر محصول دیگری به صورت مستقیم از کارگاه هی تولیدی به صورت عمده فروشی یا خرده فروشی خریداری کنند. این خریداران می توانند به مراکز مربوطه رفته و به جمع آوری اطلاعات از قبیل قیمت خرید جوراب فانتزی و همچنین قیمت خرید جوراب بلند اقدام کرده و پس آن محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

اگر قصد خرید این محصول با قیمت ارزان را دارید می توانید با این مجموعه ها از طریق مدیر فروش آن ها و همچنین با مشاور قروش این مراکز در تماس بوده و بعد از جمع آوری اطلاعت از قبیل قیمت این محصولات خرید های خود را سفارش دهید.

خرید مستقیم جوراب از تولید کننده

خرید مستقیم جوراب از تولید کنندهبرای خرید مستقیم جوراب از تولید کننده کافی است که سری به کارخانه های جوراب بافی زده واین اجناس را از آن ها به صورت عمده خریداری کرد. این تولیدی ها با پشتوانه فعالیت و سابقه ای که سال ها برای آن تلاش کردند و همچنین کسب تجربه های زیادی که در این بازار کسب کرده اند امروزه به فروش عمده رسیده اند. خریداران این کارخانه ها نیز با خیالی راحت و آسوده جنس مورد نظر خود را تهیه می کنند.

بعضی از این تولید کننده ها طراحان مخصوصی دارند که مطابق سفارش و سلیقه مشتری به صورت عمده جوراب های با طرح ها و نقشه های سفارشی در رنگ های مختلف و با طراحی اسم برند منحصر به خودتان را آمده و به شما تحویل می دهند. برای این کار این کارخانه های تولیدی آماده همکاری با شرکت ها و مدارس و غیره… می باشند.

بعضی از این کارگاه تولیدی جوراب فقط مختص به بافتن یک نوع از این محصولات می پردازند مانند تولیدی جوراب بچه گانه. پوست کودکان نسبت به بزرگ سال ها حساس تر و لطیف تر است به همین دلیل به خریداران توصیه می کنیم که برای اطفال از جنس نخی آن ها تهیه شود. جوراب پوشیدن در کودکان می تواند از خراشیدگی و همچنین بریدگی پا ها جلوگیری کند.

لیست قیمت انواع جوراب در بازار

لیست قیمت انواع جوراب در بازارهزاران آگهی برای خرید و فروش انواع جوراب در بازار ها با قیمت های مناسب وجود دارند. قیمت این اجناس مانند هر محصول دیگری تحت تاثیر کیفیت و مواد اولیه آن است. مواردی که بر قیمت جوراب تاثیر می گذارد اندازه ساق، جنس و نوع آن است. قیمت جوراب مثل هر محصول دیگری در سالهای اخیر روندی صعودی داشته است.

طراحان خبره و خلاق ایرانی سال هاست که به کار در این زمینه مشغول هستند. قیمت اجناس این کارگاه ها را با کاتالوگ نیز می توانند به مشتری عرضه کنند. برای مثال لیست قیمت خرید جوراب ارزان زنانه و مردانه و همچنین قیمت خرید جوراب عروسکی و جوراب مچی مردانه را با ارائه این کاتالوگ ها به خریداران خود اعلام کنند.

این لیست قیمت ها توسط مدیران فروش ارزاییابی و در اختیار مشتری قرار می گیرد. قیمت های این کالا ها در بازار ها و شهر های مختلف متفاوت می باشد. برای خریداری این اجناس از طریق فروشگاه های اینترنتی قیمت ها در هر چند روز یک بار به روز می شوند و متغیر هستند. این فروشگاه ها مشاورانی دارند که خریدار را در هنگام انتخاب کالا راهنمایی کرده و آن چیزی که با بودجه و سلیقه آن ها هم خونی دارد را در اختیار مشتری قرار می دهند.

راهنمای انتخاب جوراب مناسب

راهنمای انتخاب جوراب مناسبپا قلب دوم انسان است و جوراب در سلامت آن بسیار موثر است. سلامت پا در تامین سلامت کل بدن نقش اساسی ایفا می کند. بنابراین به هنگام خرید جوراب باید به کیفیت و استاندارد بودن آن توجه بسیار کرد. البته علاوه بر نقش جوراب در تامین سلامت پا، جوراب ها در زیبایی استایل نیز تاثیر بسزایی دارند. 

با توجه به توضیحات گفته شده در مورد جوراب مناسب پیشنهاد ما به شما خرید جوراب نانو به عنوان یک جوراب با کیفیت عالی می باشد.

مزایای جوراب نانو:

بارزترین ویژگی نانو این است که نخ های آن آنتی باکتریال است و بهداشت پاها را تامین می کند. این اجناس نانو پس از بارها شستشو با آب و بدون نیاز به مواد شوینده قوی همچنان بهداشت پا را به همراه خواهد داشت. همچنین پاها را خشک نگه می دارد و به خاطر جنسی که دارند و نخ های مخصوص حساسیتی برای پاها به وجود نمی آورد.

جوراب ها را باید در مکان و در زمان مناسب آن هل پوشید و با تغییر فصل ها جنس آن ها نیز تغییر می کند. همه افراد باید جوراب متناسب با سایز پای خود را خریداری کرده و با خرید این اجناس در سایز های بزرگ یا کوچک به پا های خود آسیب نرسانند.

حراجی جوراب مردانه ساده و اسپرت

حراجی جوراب مردانه ساده و اسپرتبرای یک خرید خوب و به صرفه بهتر است که از حراجی های جوراب مردانه و اسپرت خرید های خود را کرده. در این نوع حراجی ها می توان به صورت عمده به خرید جوراب های هر فصل پرداخت حتی می توانیم که این ااجناس را زود تر از موعد استفاده آن ها در حراجی ها بخریم تا با آمدن فصل مورد نظر بتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

در خرید های حراجی آخر فصل مشتری می تواند بهترین جوراب ها را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه و نگه داری کند. جوراب های ساده و اسپرت در آقایان طرفدار بیشتری در بازار نسبت به مدل های قدیمی دارد. همان طور که می دانیم این اجناس بخش مهمی از پوشاک آقایان را تشکیل می دهند اما باز هم اغلب مردان به پوشیده درست و مناسب آن ها توجه نمی کنند.

امروزه انواع مختلفی از این محصولات در بازار وجود دارند مثل جوراب مچی مردانه و ساده و اسپرت مخصوص آقایان که بنا به سلیقه انتخاب می گردد.

انواع جوراب ورزشی و انتخاب سایز مناسب

انواع جوراب ورزشی و انتخاب سایز مناسببرای انتخاب جوراب ورزشی و سایز مناسب باید به اندازه پا های هر فرد توجه شود. جوراب های تنگ و گشاد هر دو باعث دردسر آفرینی می شوند و مضر می باشند. لذا هر فرد باید مناسب پاهای خود نسبت به خریداری این اجناس اقدام کند. به طور کلی بهترین جنس برای جوراب ورزشی نخ می باشد چرا که این الیاف قابلیت جذب بالای رطوبت و عرق پا ها و تبادل هوا از طریق این اجناس بهتر صورت می گیرید.

در سالن های ورزشی که افراد متعددی تردد می کنند بهتر است که از جوراب های ورزشی مناسب استفاده شود تا از گرفتن ویروس های بیماری های پوستی در کف پا ها جلو گیری شود یا به حداقل ممکن برسد. قابل ذکر می باشد که در پایان فعالیت های ورزشی خود و برگشت به خانه اقدام به شستوشوی جوراب ها و آن ها را خشک کرده تا برای استفاده روز های دیگر آماده و عاری از هر نوع میکروب باشد. 

عرضه جوراب در سایزبندی های مختلف

عرضه جوراب در سایزبندی های مختلفعرضه جوراب در سایز های مختلف آن ها در فروشگاه های اینترنتی و همچنین در فروشگاه و بازار ها برای خرید مشتری ارائه می شود.در انتخاب جوراب های مردانه باید به سایز آن ها توجه کرد. باید بدانید که همه جوراب های مردانه با هر سایزی برای شما مناسب نمی باشد. اندازه ی جوراب ها به طور کلی باید دو سایز بزرگ تر از کفش باشد.

جوراب هایی که تنگ باشند برای پا ها مضر می باشند و در بلند مدت باعث اذیت کردن پاها می شوند بنابرین اندازه مناسب این اجناس برای سلامتی و آرامش هر فرد نیز بسیار مهم می باشد.

بزرگترین عمده فروش انواع جوراب

بزرگترین عمده فروش انواع جورابانواع جوراب مانند سایر محصولات به صورت عمده نیز به فروش می رسد. فروش عمده جوراب در تهران و در بازار این شهر صورت می گیرد که بزرگترین بورس فروش جوراب در بازار آل یاسین قرار دارد.در این مراکز علاوه بر عمده فروشی به صورت حضوری و نیز به صورت غیر حضوری صورت می گیرد که در زیر به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

عمده فروشی حضوری: در عمده فروشی حضوری فروشندگان انواع جوراب مردانه، زنانه و بچگانه را در اختیار خریداران قرار می دهند که مشتریان با مراجعه به عمده فروشی ها می توانند انواع جوراب را در حجم زیاد و با قیمتی مناسب تر از آنچه در بازار است تهیه کنند. علاوه بر مشتریان که جوراب ها را برای مصرف شخصی خود می خواهند، خرده فروشان نیز می توانند با مراجعه به عمده فروشی محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند.

عمده فروشی غیر حضوری: خرید و فروش در این روش عمده فروشی بسیار راحت تر از عمده فروشی حضوری است زیرا در جوراب فروشی آنلاین در هر ساعت از شبانه روز مشتریان می توانند خرید خود را انجام دهند. همچنین امکان مقایسه قیمت ها و اطلاع از نظر مصرف کنندگان از مزایای خرید اینترنتی برای مشتریان است. دستیابی به مشتریان بیشتر را می توان از مزایای خرید اینترنتی برای فروشندگان برشمرد. 

جدیدترین مدل های جوراب در بازار

جدیدترین مدل های جوراب در بازاراز جدیدترین مدل های جوراب در بازار می توان به مدل های ساق بلند و کالج و مدل های تور دار دخترانه اشار کرد. این محصولات انواع مختلفی در بازار دارند که هر کدام از این ها دارای کاربرد های خاصی می باشند و از هر کدام از آن ها در موقعیت های مختلف استفاده می شود. 

عمده ترین رنگ های کاربردی در استفاده از جوراب سفید و مشکی و سرمه ای می باشند که بنا به سلیقه هر فرد از آن ها استفاده می شوند. در بین مدل های جدید که توسط طراحان روانه بازار شده اند می توان به جوراب های خاص و فانتزی مردانه نیز اشاره کرد. بسیاری از مرد ها طرفدار این گروه از محصولات فانتزی هستند که برای استفاده آن ها را انتخاب می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر مجموعه
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120000000
instagram icon اینستاگرام: test
twitter icon توئیتر: test
pinterest icon پینترست: test
email icon پست الکترونیکی: email@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی جوراب | تولید و پخش جوراب در کشور

از بین تمام مرکز هایی که به فروش جوراب ایرانی می پردازند، برخی از فروشگاه ها هستند که به پخش عمده جوراب اقدام می کنند. این مراکز عمده فروشی جوراب در اکثر شهر ها

پاسخی بگذارید