جوراب بلند نوزادان

نوزادان تازه متولد شده پاهای کوچکی دارند که نیاز به محافظت در برابر عوامل دارند. مجموعه ای خیره کننده از جوراب های کودک در قفسه های فروشگاه ها گواه این است که چقدر مفید هستند. کودک شما همیشه نیازی به پوشیدن یک جفت جوراب ندارد و زمان پوشیدن آن به هوای بیرون و دمای داخل بستگی دارد. داشتن مقداری جوراب زنانه ایده خوبی است، اما بدانید چه زمانی به آنها نیاز دارید و چه زمانی نیاز ندارید.

هدف اصلی از گذاشتن جوراب کالج روی نوزاد، جلوگیری از سرد شدن پاهای اوست. از آنجایی که نوزادان در حال حرکت نیستند، پاهای آنها به راحتی سرد می شود و جوراب ها به گرم نگه داشتن پاهای آنها کمک می کنند. بسیاری از والدین جوراب‌هایی را روی نوزادان خود می‌گذارند، زیرا آنها به عنوان بخشی از لباس می‌آیند یا به این دلیل که با لباسی که کودکشان قبلاً پوشیده است مطابقت دارد.

چه زمانی بپوشید
اگر کودکتان را در هوای سرد بیرون می برید، باید یک جفت جوراب گرم قرار دهید. اگر برف می بارد یا دمای هوا سرد است، این امر به ویژه مهم است. به گفته HealthyChildren.org، پاهای کوچک کودک شما مستعد سرمازدگی هستند و یک جفت جوراب گرم برای جلوگیری از آن بسیار مهم است. حتی روزهای تند پاییزی به یک جفت جوراب برای گرم نگه داشتن پای نوزاد شما نیاز دارد. در روزهای گرم تابستان، نوزاد شما احتمالاً نیازی به انواع جوراب ندارد، اما یک جفت نازک نیز ضرری نخواهد داشت که این مورد باعث صادرات جوراب شده است.

دنبال چه چیزی میگردی
همه جوراب‌های تازه متولد شده به طور یکسان ساخته نمی‌شوند، بنابراین قبل از خرید جوراب‌های کودکتان به دنبال چیزهای خاصی باشید. به دنبال جوراب هایی باشید که خیلی تنگ یا خیلی کوچک نباشند. به گفته HealthyChildren.org، جوراب‌های خیلی تنگ یا خیلی کوچک می‌توانند مانع رشد طبیعی پا شوند. انتخاب جوراب هایی که کمی بزرگ باشند به کودک شما فضایی برای رشد می دهد که نسبتاً سریع این کار را انجام می دهد. لیا سورسون، نویسنده کتاب «خریدهای مقرون به صرفه برای سال اول کودک»، پیشنهاد می‌کند جوراب نوزاد با تاپ الاستیک بخرید زیرا راحت‌تر روی پای نوزادتان می‌مانند. سندی ال چانگ، نویسنده کتاب «راهنمای دکتر سندی از بالا تا پایین برای نوزاد شما»، توصیه می‌کند که می‌توانید جوراب‌های یک‌رنگ کودک خود را بخرید، زیرا وقتی زمان لباس پوشیدن فرا می‌رسد، پیدا کردن یک جفت همسان آسان‌تر خواهد بود.

ملاحظات اضافی
بسته به تعداد دفعات شستن لباس، بین چهار تا هفت جفت جوراب برای نوزادتان نیاز دارید. از آنجایی که نوزادان تازه متولد شده راه نمی‌روند، احتمالاً یک جفت جوراب در روز کافی است. چکمه های نوزاد جایگزین جوراب هستند و بسیاری از لباس های نوزادی با چکمه های همسان عرضه می شوند. بسیاری از لباس‌های نوزادان دارای پاهایی هستند که جوراب را غیرضروری می‌کنند.

عزیزم، بیرون سرد است: برای سرگرمی زمستانی نوزاد خود را به گرمی بپوشانید که الگوی جوراب بایکدیگرمتفاوت است.
آن چکمه‌های کوچک زیبا و ژاکت‌های پشمی کوچک شیرین برای عکس‌برداری و غوطه‌ور شدن در داخل خانه مناسب هستند. با این حال، آنها از کودک شما در برابر باد سرد و دمای تک رقمی محافظت نمی کنند. برای سفر خود به سرزمین عجایب زمستانی، به سبک گذشته نگاه کنید و روی عملکرد تمرکز کنید. یک قانون سرانگشتی خوب؟ اگر شرایط آب و هوایی دو لایه را برای شما تضمین می کند، کودک شما باید سه لایه بپوشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.