جوراب نوروپاتی

کسانی که با علائم نوروپاتی زندگی می کنند ممکن است جوراب های “دیابتی” یا “نوروپاتی” موجود در بازار را مشاهده کرده باشند.

هدف جوراب هایی که برای مبتلایان به نوروپاتی طراحی شده اند، بی حسی و درد ناشی از آسیب عصبی را کاهش می دهند. آنها برای بهبود گردش خون، جلوگیری از ایجاد زخم و تاول و تسکین درد پا و ساق طراحی شده اند.

این جوراب‌ها عمدتاً از درمان فشرده‌سازی استفاده می‌کنند، اما ممکن است ویژگی‌های دیگری مانند بالشتک، پارچه حذف رطوبت و پشتیبانی از قوس داشته باشند که می‌تواند علائم نوروپاتی را تسکین دهد.

اگر علائم نوروپاتی دارید، جوراب های فشاری می توانند ابزار خوبی باشند. اگر با آسیب عصبی زندگی می کنید، بهترین جوراب های فشاری برای نوروپاتی را در زیر خواهید دید.

الگوی جوراب

ما همچنین یک راهنمای خرید با توصیه هایی در مورد آنچه که هنگام خرید جوراب های نوروپاتی باید به آن توجه کنید، اضافه کرده ایم. همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که چرا فشرده‌سازی می‌تواند به علائم نوروپاتی کمک کند، و همچنین نکاتی در مورد پوشیدن جوراب‌های فشرده‌کننده را پوشش می‌دهد تا بتوانید بیشترین بهره را از خرید خود ببرید که صادرات جوراب رونق بسیاری دارد.

جوراب های فشاری ممکن است علائم نوروپاتی را تسکین دهند، اما همیشه باید قبل از خرید یک جفت با پزشک صحبت کنید. این جوراب ها دارای سطوح فشرده سازی مختلفی هستند که ممکن است برای وضعیت یا علائم فعلی شما مناسب نباشد.

جوراب های فشرده ای وجود دارند که دارای خواص ضد قارچی، قابلیت جذب رطوبت و حتی فناوری هستند که می توانند زخم ها را تشخیص دهند. هر چه که ترجیح می دهید، یک جفت جوراب فشاری نوروپاتی در زیر برای شما وجود دارد!

نوروپاتی محیطی به زمانی اشاره دارد که اعصاب محیطی آسیب می بینند. اینها در خارج از نخاع و مغز یافت می شوند. نوروپاتی محیطی می تواند ناشی از نگرانی های پزشکی مانند دیابت، مسائل تغذیه ای و کم کاری تیروئید باشد.

حدود 8 درصد از افراد بالای 55 سال با نوروپاتی محیطی زندگی می کنند، اگرچه این درصد در میان افراد مبتلا به دیابت افزایش می یابد. برخی از علائم شامل بی حسی، درد، ضعف عضلانی و احساس سوزش است.

جوراب تابستانی دخترانه

بیماران می توانند اعصاب خود را در سیستم عصبی محیطی خود به روش های مختلفی مانند بیماری، تروما یا شرایط پسرفته آسیب برسانند. یکی از اولین علائم زمانی است که اعصاب پا، ساق پا و دست تحت تأثیر قرار می گیرند.

نوروپاتی محیطی همچنین ممکن است باعث مشکلات جدی مانند زخم پا در بیماران دیابتی، نکروز یا نوروپاتی اتونوم قلبی عروقی شود.

قند خون بالا در افراد مبتلا به دیابت نیز می تواند باعث مشکلات گردش خون شود که می تواند در بهبود زخم اختلال ایجاد کند. مطالعات نشان داده اند که نوروپاتی محیطی ممکن است منجر به اختلالات تعادل و زمین خوردن در افراد مسن شود.

نحوه درمان نوروپاتی محیطی
درمان نوروپاتی محیطی دو طبقه بندی اصلی را پوشش می دهد. اولین فرآیند درمان هر گونه بیماری زمینه ای است که ممکن است مسئول آسیب عصبی باشد.

درمان دوم مستلزم آن است که متخصصان پزشکی دارو تجویز کنند و به بیمار در مورد نحوه مدیریت علائم خود توصیه کنند.

مهم است که علائم نوروپاتی محیطی را درمان کنید زیرا ممکن است بعداً به مشکلات جدی تری منجر شود. به عنوان مثال، از دست دادن حس در پاها ممکن است احتمال آسیب دیدگی پا را افزایش دهد که ممکن است بعداً عفونی شود.

جوراب های نوروپاتی ابزار خوبی برای درمان نوع دوم هستند. اینها نمی توانند هیچ یک از علل زمینه ای را برطرف کنند، اما ممکن است برخی از علائم نوروپاتی محیطی را تسکین دهند که در کنار آن جوراب زنانه رنگ پا نیز تولید می شود.

جوراب های فشرده ممکن است گردش خون را بهبود بخشند، درد را تسکین دهند و به روند بهبودی بدن کمک کنند که قیمت جوراب بسیار مناسب بوده است.

می توانید در راهنمای جامع ما در مورد تشخیص و درمان نوروپاتی بیشتر بدانید نوروپاتی دیابتی: علائم و گزینه های درمانی

چگونه درمان فشرده سازی نوروپاتی محیطی را درمان می کند؟
نوروپاتی محیطی می تواند منجر به بی ثباتی وضعیتی شود، اصطلاحی که به مسائل تعادل مربوط می شود. کسانی که با این عارضه زندگی می کنند ممکن است شانس بیشتری برای زمین خوردن داشته باشند که می تواند منجر به آسیب شود.

تحقیقات نشان داده است که جوراب های فشرده می توانند ثبات و تعادل را بهبود بخشند. این شامل افراد مسن، ورزشکاران زن و کسانی است که آگاهی از وضعیت مفصلی پایین تری دارند (حجت کم حس عمقی).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.