جوراب نوزاد

آیا نگران این هستید که چگونه می‌خواهید این انگشتان پای خوک کوچک و بامزه را در زمستان آبی رنگ نکنند؟

برخی از دست کم گرفته‌شده‌ترین، اما ضروری‌ترین اقلامی که کودک به آن‌ها نیاز دارد جوراب فانتزی هستند.

جوراب‌ها یک ضرورت هستند که به ندرت به آن فکر می‌کنیم، زیرا اکثر مادران جوراب‌هایی را می‌خرند که زیبا و راحت به نظر می‌رسند. اما زیبا و راحت همیشه آن را قطع نمی کند.

آیا جوراب کودک ضروری است؟
جوراب برای نوزادان در هنگام کاهش دما ضروری است. نوزادان در ابتدا گردش خون ضعیفی دارند و پاهای آنها اغلب سردتر از پای ما است. این بدان معناست که اگر شما احساس سرما می کنید، کودک شما احتمالا سردتر است.

آیا کودک هنگام خواب می تواند جوراب بپوشد؟
در ماه های سردتر، کودک شما می تواند جوراب یا لباس خواب با پاهای پوشیده بپوشد که باعث صادرات جوراب و تجارت شده است.

با این حال، مطمئن شوید که خطر گرم شدن بیش از حد وجود ندارد. اتاق را در دمای راحت نگه دارید. اگر در سمت گرمتر است، از جوراب استفاده نکنید.

چگونه بهترین جوراب کودک را انتخاب کنیم
همیشه مطمئن شوید که جوراب کودکتان خیلی تنگ نباشد. برای نوزادی که هنوز ایستاده یا راه نمی‌رود، نیازی به کفش‌های نزدیک نیست. تا زمانی که آنها آنقدر شل نباشند که دائماً بیفتند، یک سایز به بالا خیلی مهم نخواهد بود که در کنار آن جوراب زنانه رنگ پا نیز تولید می شود.

1. جوراب مچ پا ضد لغزش کاکالو
بهترین جوراب های کودک که روشن می مانند

این جوراب ورزشی بافتنی ضد لغزش کاکالو برای نوزادانی با پاهای فعال مناسب است!

این ماده ترکیبی از پنبه و نایلون است که آنها را بسیار نرم می کند، اما دارای خاصیت ارتجاعی خوبی برای جلوگیری از ریزش آنها است. این همچنین پتانسیل کششی گسترده ای را ایجاد می کند، که برای سازگاری با پاهای در حال رشد عالی است.

راحتی و گرمای ارائه شده توسط جوراب های کاکالو آنها را به یک فصل زمستانی خوب تبدیل می کند. آنها همچنین قابل تنفس هستند، بنابراین لازم نیست خیلی نگران گرم شدن بیش از حد کودک خود باشید که قیمت جوراب بسیار مناسب است.

جوراب های ضد لغزش عالی هستند، زیرا کودک شما شروع به ایستادن می کند، به راحتی سر می خورند، شما نمی خواهید به خاطر جوراب هایش باشد.

2. جوراب نوزادی لوکس پسرانه
بهترین برای پسران

جوراب‌های پسرانه لوکس، جذابیت بیشتری به ظاهر پسر کوچک شما می‌بخشد. چه او به ماشین‌ها یا موشک‌های فضایی علاقه‌مند باشد، با چهار سایز موجود، یک جفت مناسب برای او وجود دارد. مواد بیشتر پنبه نرم، با مقداری پلی استر برای خاصیت ارتجاعی است.

مهمتر از همه، آنها ضد لغزش هستند! پسرها پسر خواهند بود، همیشه در حال فرار برای ماجراهای جدید. اما این ویژگی باعث می‌شود تا زمانی که شروع به راه رفتن می‌کند، از روی زمین سر نخورد.

3. جوراب نوزادی شیپور برای دختران
بهترین برای دختران

هشدار ناز! این جوراب های ریز و الهام گرفته از بالرین ها از ترومپت بدون شک مورد توجه شاهزاده خانم کوچک شما خواهد بود.

این پارچه از پنبه با رویه ای کشسان ساخته شده است تا جوراب ها نریزند. در قسمت پایین، ویژگی‌های ضد لغزش این اطمینان را می‌دهند که دختر کوچک شما می‌تواند در امنیت راه برود، برقصد یا بدود.

اگر جفت پاپیون دار را خریدید کمی سر به بالا – مطمئن شوید که آنها به خوبی چسبیده اند. شاید ارزش دوختن دوباره آنها را داشته باشد تا از افتادن آنها اطمینان حاصل شود. آنها طرح های مختلفی را نیز برای شخصیت بانوی کوچک شایان ستایش شما ارائه می دهند.

4. TwinkleToes نقل قول جوراب
بهترین جوراب های خنده دار کودک

اگر شما مادری هستید که دوست دارید لباسی غیر از «فقط زیبا» به کودکتان بپوشانید، اینها برای شما هستند! این جوراب مردانه بچه از TwinkleToes خنده‌دار و پر از جوراب هستند.

رنگ آنها خنثی است، با چهار جفت در بسته، که هر جفت عبارتی خنده دار در زیره خود دارد که در مواد لاستیکی و غیر لغزنده چاپ شده است.

پارچه بیشتر پنبه شانه شده است که حس نرمی به آن ها می دهد. با این حال، یک لمس اسپندکس اضافه شده است تا بتوانند با پاهای کوچک رشد کنند.

5. جوراب بدون لیز جفریز
بهترین جوراب های کودک بدون لغزش

اگر کودک شما آماده خزیدن، ایستادن در مقابل مبلمان یا شروع به راه رفتن است، این جوراب های ضد لغزش از Jefferies Socks عالی هستند.

ماده غالب در اینها پنبه است که با پلی استر و اسپندکس مخلوط شده است. آنها برای سن خزیدن و تقریباً راه رفتن، جایی که ما در مورد کفپوش های لغزنده نگران هستیم، عالی هستند.

اما یک نقطه ضعف این است که اندازه ها همیشه دقیق نیستند. پس بهتر است یک سایز بزرگتر بخرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.