جوراب واریس پا می تواند تا حدودی انحراف پا را کاهش دهد 

به طور کلی بهره مندی از جوراب های واریسی باعث ایجاد حس راحتی و سبکی در پاها می شود.

تاکنون هیچ عارضه ای برای استفاده کنندگان از آن گزارش نشده است.

جوراب واریس پا برای درمان این بیماری بسیار تاثیرگذار می باشد.

اما برخی افراد باید از پوشیدن این جوراب ها خودداری کنند در واقع استفاده از این جوراب ها می تواند باعث تشدید آنها شود.

1. بیمارانی که از نوروپاتی محیطی یا هر علت دیگری که منجر به کاهش حس در پوست می شود رنج می برند، نمونه بارز این بیماری در بیماران مبتلا به دیابت مزمن و پیشرفته است.

2. بیماران مبتلا به بیماری شریانی محیطی یا افرادی که قبلاً تحت عمل جراحی عروقی در پا قرار گرفته اند، قبل از پوشیدن این جوراب ها باید مراقب باشند و با پزشک مشورت کنند.

3. در صورت داشتن هرگونه عفونت یا التهاب پوستی، تورم شدید در پاها، سابقه بیماری های قلبی و ریوی، قبل از پوشیدن این جوراب ها باید با پزشک متخصص مشورت کنید.

جوراب واریس پا

در هر یک از این دسته ها هنگام پوشیدن جوراب واریس خطراتی وجود دارد.

به عنوان مثال در بیماران دیابتی و در مراحل پیشرفته آن، شریان های محیطی دچار عدم تعادل می شوند و هنگام پوشیدن جوراب ممکن است خون رسانی به بافت ها مختل شود.

افرادی که از عدم تعادل حسی در پا رنج می برند ممکن است متوجه سفتی وریدهای واریسی نشوند که ممکن است باعث بسیاری از مشکلات دیگر شود.

به طور کلی افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای به ویژه دیابت و بیماری های قلبی باید قبل از پوشیدن این جوراب ها به پزشک مراجعه کرده و از او راهنمایی بگیرند.

انواع جوراب ساق بلند

جوراب های طبی بر اساس مقیاس فشار اعمال شده در ناحیه مچ پا تقسیم می شوند. فشار وارد شده به پا معمولاً با دو عدد نشان داده می شود.

به عنوان مثال 25-35 میلی متر Geo، این توصیف نشان دهنده حداکثر فشار 35 بر روی مچ پا و کمترین فشار 25 در قسمت بالای ساق یا ران تحت پوشش است. جوراب ها.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.