رابطه روبالشی و صنعت مهمان‌نوازی

صنعت مهمان‌نوازی بر روی تمام فرآیندهای نظافتی که هر روز در هتل‌هایشان اتفاق می‌افتد تمرکز لیزری دارد. همیشه تعهد ارائه یک اتاق تمیز و ایمن برای هر مهمانی که در هتل می‌ماند وجود داشته است، اما با توجه به افزایش آگاهی امروزی نسبت به تمیزی، هر مرحله از فرآیند تمیز کردن اتاق تحت نظارت است.

در Standard Textile، تیم ما سوالات زیادی در مورد نحوه مدیریت تمیزی تخت و اجزای بالای تخت دریافت کرده است. تضمین یک محیط تمیز برای هر مهمان جدید بسیار مهم است. هر اقلامی که در یک هتل “استفاده مجدد” می شود باید قبل از استفاده توسط یک مهمان جدید تمیز باشد.

در حالی که این یک نیاز طولانی مدت است، عموم مسافران و همچنین آژانس های بهداشت محلی، ایالتی و فدرال سوالات بیشتری در مورد روش های خاص می پرسند.

چرخه های شستشوی معمولی برای رختخواب هتل
رویه معمول صنعت بیان می‌کند که ملحفه‌ها، روبالشتی سه بعدی و حوله‌ها بین هر اقامت مهمان پردازش و شسته می‌شوند. اقلامی که مستقیماً با مهمانان تماس ندارند، مانند بالش، پتو، لحاف و لحاف تشک، معمولاً به‌صورت «دوره‌ای» تمیز/شسته می‌شوند (مانند ماهانه، سه‌ماهه، دوسالانه).

همانطور که صنعت مهمان نوازی به سمت “عادی جدید” خود حرکت می کند، سؤالاتی در مورد چگونگی اطمینان از اینکه اقلامی که به صورت دوره ای شسته می شوند برای هر مهمان جدید ایمن و تمیز هستند وجود دارد. بیایید به یکی از این موارد نگاه کنیم: بالش!

بالش شویی و تمیزی
در بازار مهمان نوازی، انواع بالش به دو دسته کلی تقسیم می شوند – پرکننده طبیعی یا مصنوعی. همانطور که از نام آن پیداست، بالش پرکننده طبیعی ترکیبی از پر و غاز یا اردک است و یک روبالشتی ساتن سیلک مصنوعی با الیاف مصنوعی یا خوشه‌هایی از پلی استر یا سایر الیاف مصنوعی پر می‌شود.

هیچکدام به گونه ای طراحی نشده اند که در برابر حجم شستشوهایی که برای شستشوی بعد از هر اقامت میهمان نیاز است، مقاومت کنند. هزینه و زمان بسیار زیاد خواهد بود، عمر محصول به شدت کاهش می یابد، و می تواند یک کابوس عملیاتی برای هتل ها ایجاد کند.

از آنجایی که بین هر اقامت میهمان بالش شسته نمی‌شود، هتل‌ها چگونه باید از بالش در برابر انتقال چیزی به مهمان جدید محافظت کنند و همچنین اطمینان حاصل کنند که مهمان جدید یک بالش تمیز و ضدعفونی شده دارد؟

اکثر هتل ها در حال حاضر از روبالشی مخمل گلدار با دو روکش محافظت می کنند: 1) روکش بالش 2) روبالشی. روبالشی به عنوان محافظ اصلی بالش عمل می کند و بین هر مهمان تعویض می شود.

مانع ثانویه محافظ بالش است که در صورت کثیف بودن مشهود یا در یک بازه زمانی “دوره ای” (معمولا ماهانه یا سه ماهه) تعویض می شود. علاوه بر این، روی خود رو بالشتی مخمل یک روکش پارچه ای یا “تیک تاک” وجود دارد. پیش از این، این به خوبی کار می کرد و محیطی به اندازه کافی تمیز فراهم می کرد.

  • منابع:
  1. Keeping Pillows Clean for Your Guests
  • تبلیغات:
  1. چرا دانشمندان در حال کار بدون لباس کار، هیچ کاری انجام نمی دهند؟
  2. آیا می دانستید چرمی از جنس چوب نیز وجود دارد!
  3. بریدن 10 سال حبس برای دزدان کولر در شهر اهواز
  4. مواد اولیه برای ساخت شلوار ورزشی چه می باشد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.