سرامیک طرح آجر که پرواز می کند

میزان جذب آب کاشی با فرآیند زیر تعیین می شود. ابتدا کاشی پخته شده وزن می شود. سپس به مدت پنج ساعت می جوشانند و بیست و چهار ساعت در آب می گذارند. پس از آن دوباره وزن می شود و اگر وزن کاشی در اثر جذب آب کمتر از نیم درصد بیشتر شود، چینی محسوب می شود. امروزه، از کف پوش بیشتر مورد تامین از نظر زیبایی قرار میگیرد.

در طول سال‌ها بحث‌های زیادی در مورد تعریف درست پرسلن و سرامیک وجود داشته است. در سال 2008 به چنین ارتفاعاتی رسید، شورای کاشی آمریکای شمالی (TCNA) و انجمن توزیع کنندگان کاشی و سرامیک (CTDA)، یک سازمان شخص ثالث به نام آژانس صدور گواهینامه کاشی پرسلن (PTCA) را تشکیل دادند. کار آنها کمک به حل و فصل بحث های جاری و تعیین یک تعریف استاندارد برای کاشی چینی بود. همچنین قیمت کاشی استخری در دیجی کالا ارز خرید کمتری نسبت به بقیه مراکز حضوری دارد. حداقل 28 شرکت کاشی در آمریکای شمالی وجود دارد که مراحل صدور گواهینامه را طی کرده و گواهینامه تولید کاشی چینی معتبر را دریافت کرده اند. این شرکت‌ها کاشی‌های خود را با استفاده از علامت گواهی PTCA علامت‌گذاری می‌کنند تا به عنوان مصرف‌کننده بدانید که این کاشی چینی واقعی است.

بسته به اینکه از چه کسی بپرسید و در کجا زندگی می کنید، برخی ممکن است بگویند کاشی چینی برای استفاده بیرونی مناسب است، برخی دیگر مواد مختلف سنگ فرش یا کفپوش مانند بتن، سنگ طبیعی یا کاشی معدن را پیشنهاد می کنند. با این حال، چیزی که همه می توانند در مورد آن توافق داشته باشند این است که کاشی و سرامیک قطعاً نباید در فضای باز استفاده شود. قیمت سرامیک درجه یک یزد از درب کارخانه قیمت کمتری برخوردار می باشد.

کاشی و سرامیک به اندازه کافی بادوام نیست که بتواند در برابر عناصر طبیعت مادر مقاومت کند. این امر مخصوصاً اگر در منطقه ای زندگی می کنید که یخ می زند، صادق است، زیرا سرامیک آب زیادی را جذب می کند کاشی شما احتمالاً در اولین چرخه انجماد و ذوب خود می ترکد. همانطور که می دانید، سرامیک طرح آجر بیشتر در شهرهای مانند قم، شیراز و اصفهان فروش بالایی دارد.

 • منابع:
  1. Porcelain vs. Ceramic Tile: 6 Differences You Need to Know Before You Buy
 • تبلیغات: 
  1. سبزی خردکن با قابلیت برش عالی
  2. حبوبات توانایی تثبیت نیتروژن از اتمسفر را دارند
  3. سگ های آموزش دیده سگ نگهبان
  4. کمبود خواب نه تنها باعث افزایش خستگی و خواب آلودگی می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.