elina
خانه / جوراب / عمده جوراب | مرکز خرید و فروش انواع جوراب

عمده جوراب | مرکز خرید و فروش انواع جوراب

خرید عمده جوراب از طریق مرکز خرید و فروش انواع جوراب در سراسر کشور به راحتی امکان پذیر می باشد. در این مطلب سعی داریم ضمن ارائه توضیحات کافی در رابطه با مرکز خرید و فروش انواع این محصول، در رابطه با بزرگترین تولید کننده انواع جوراب نیز گفتگو کرده شما را با مرکز فروش عمده جوراب آشنا نماییم. فروش جوراب زنانه  به صورت عمده در مراکز خرید در تهران وجود دارد. این جوراب ها توسط تولیدی های جوراب بافی و با دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید می شوند. جوراب های تولید شده اغلب از موادی مانند پلی استر و نخ پنبه و نانو تولید می شود. جوراب های نانو یکی از بهترین انواع جنس جوراب هستند.

خرید جوراب نانو بسیار زیاد شده است زیرا جوراب های با جنس نانو دارای کیفیت عالی هستند و در هنگام استفاده از بوی بد پا جلوگیری می کنند. جوراب های آنتی باکتریال نانو یکی از جدید ترین مدل های جوراب در بازار است که بسیار پر فروش شده است.

عمده جوراب | مرکز خرید و فروش انواع جوراب

مرکز خرید و فروش انواع جوراب

مرکز خرید و فروش انواع جورابخرید و فروش جوراب به عنوان یک البسه مهم و اساسی اغلب در بسیاری از فروشگاه ها به صورت غرفه هایی انجام می شود. جوراب کالای اساسی برای تولید کنندگان و همچنین مصرف کنندگان است. جوراب یکی از قدیمی ترین پوشش های بشر بوده و از زمان باستان تا کنون به وسیله مردم استفاده می شده است.
باستانیان از پوست حیوانات و همچنین الیاف گیاهی برای تهیه پوششی برای پا و مچ استفاده کرده و اولین مخترعان این محصول بوده اند.  پا یکی از اعضای مهم و حیاتی و قلب دوم انسان است. و انتخاب جوراب متناسب با سن و جنسیت بسیار مهم است. و یکی از شرایط سلامتی پا محسوب می شود.

طی قرن ها، با پیشرفت علم و تکنولوژی، بشر اقدام به تهیه انواع مختلفی از این محصول کرد و بدین ترتیب تنوع بالای جوراب در بازار حاصل شد. این صنعت در طول سالیان دراز بسیار پیشرفت کرده است. 
برخی از جوراب هایی که امروزه شاهد تولید فروش آن ها در بازار هستیم عبارتند از:

 • انواع جوراب زنانه مانند جوراب زنانه طرحدار و گلدار
 • انواع جوراب مردانه
 • جوراب کالج
 • جوراب اسپرت
 • جوراب فانتزی
 • جوراب های طبی
 • جوراب های ورزشی و اسپرت
 • جوراب های مچی
 • جوراب های ساق بلند و جوراب شلواری 
 • جوراب های نیم ساق
 • انواع پاپوش ها 

تولیدکنندگان مختلف جوراب، محصولات خود را در مراکز مختلفی عرضه و به دست مشتریان می رسانند.
در مرکز خرید و فروش انواع جوراب، عمده فروشی جوراب نیز انجام شده و خریداران می توانند انواع جوراب ایرانی را به صورت عمده خرید نمایند.

قیمت خرید جوراب در این مرکز نسبت به سایر فروشگاه ها بسیار پایین تر بوده و بهترین مکان برای خرید جوراب ارزان قیمت می باشد.

بزرگترین تولید کننده جوراب در ایران

بزرگترین تولید کننده جوراب در ایرانکار گاه های تولید جوراب در تهران و سایر شهرستان ها باعث اشتغال زایی در کشور می شود. این کارگاه ها با ایجاد زمینه اشتغال چندین نفر باعث رونق اقتصادی در کشور می شود.در شهر های بزرگ در کشور کارگاه های مختلف جوراب بافی با دستگاه وجود دارد. تولید جوراب به سرمایه نسبتا کمی نیاز دارد. تولید کنندگان جوراب با استفاده از دستگاه تولید جوراب و چرخ سردوز و اتو اقدام به ایجاد یک تولیدی جوراب مینمایند. این کارگاه ها در مدت زمان کمی به بازده می رسند.

تولیدی بزرگ جوراب در کشور در شهر هایی مانند تهران، اصفهان و تبریز واغلب شهر های کوچک وبزرگ وجود دارد. این تولیدات با محصولات خارجی در رقابت هستند. محصولات ایرانی با کیفیت هستند.

کارگاه های بزرگی که در کشور وجود دارند از مراکز مهم تولید البسه و جوراب هستند. این کارگاه ها به صورت پخش عمده، جوراب ها را به مراکز فروش عرضه می کنند. همچنین پخش عمده به وسیله شرکت هایی هم انجام می شود. که این شرکت ها وظیفه پخش جوراب و سایر البسه را برعهده دارند.

بهترین برندهای خارجی جوراب در بازار

بهترین برندهای خارجی جوراب در بازار برترین برند های جوراب در کشور با مواد اولیه تولیدی مانند نانو،  پلی استر، نخ و… ساخته شده است. این در حالی است که برند های مختلف از دیگر کشور ها وارد کشور می شود. یکی از کشورهای وارد کننده جوراب به کشور ترکیه و چین و هند  است، که با وارد کردن لباس و جوراب نیاز های داخلی را برآورده می کند. ولی این واردات نباید به صورت بی رویه باشند چون به تولید داخلی و کارگاه ها آسیب وارد می کند. واردات باید با گمرک و مجاز انجام شود، تا مفید باشد.

برند های خارجی دارای انواع مختلف است که از کشور های مختلف وارد کشور می شود. بسیاری از جوراب هایی که وارد کشور می شود نسبت به جوراب های تولید داخل دارای قیمت بیشتری هستند.

برند جوراب یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در جنس و مدل جوراب است. برند های ایرانی متناسب با فرهنگ ایرانی هستند و باعث افزایش کار در کشور می شوند. کار گاه ها معمولا به صورت اتوماتیک جوراب هارا تولید می کنند و اغلب دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند.

عرضه انواع جوراب بچگانه، مردانه و زنانه

عرضه انواع جوراب بچگانه، مردانه و زنانهجوراب انواع مختلفی دارد، مانند: جوراب ساق بلند زنانه،جوراب مچی زنانه، جوراب مچی مردانه، جوراب های بچگانه و انواع جوراب شلواری های بچگانه در سایز های مختلف. جنس جوراب ها با توجه به فصل تغییر می کند. جوراب های پاییزه ضحیم تر هستند. جوراب های زنانه جنس و کیفیت مختلف دارند. جواب های زنانه ضخیم جوراب،  زنانه نازک، جوراب های زنانه شیشه ای از انواع جوراب های زنانه هستند، که با توجه به فصل مورد استفاده قرار می گیرد. جوراب ارزان زنانه در بازار هم به صورت عمده به فروش می رسد. پخش عمده جوراب ها در شهر های بزرگ مانند تهران و دیگر شهرها به مراکز تولید عرضه می شود. قیمت جوراب زنانه با توجه به جنس آن تعیین می شود.

جوراب های شیشه ای زنانه از جنس نخی یا  نایلونی وجود دارد که جنس نخی آن بسیار بهتر از جنس نایلونی آن است. قیمت جوراب های شیشه ای نخی بیشتر از جنس نایلونی آن است. جوراب نخی همچنین دارای منافذی است و جلوی تعریق پا را می گیرد.

لیست قیمت انواع جوراب در بازار

لیست قیمت انواع جوراب در بازار قیمت های جوراب ها با توجه به متریال اولیه استفاده شده و همچنین زنانه یا بچگانه یا مردانه بودن آن متفاوت است. جوراب های زنانه با توجه به جنس و تنوع بیشتر آن قیمت بیشتری دارد‌. یکی از موارد مهم در قیمت، نخ یا پلی استر یا نانو بودن جوراب است که در حال حاضر جوراب های نانو به علت تمیز شدن بهتر و جنس مرغوب آن قیمت بیشتری دارد. جوراب های نانو به صورت آنتی باکتریال هستند. واغلب از جوراب های معمولی قیمت بیشتری دارند.

یکی از عوامل مهم در قیمت جوراب،  بسته بندی و معرفی کالا در داخل کشور است. بسته بندی خوب باعث جذب بیشتر مشتری می شود. بسته بندی باید دارای رنگهای جذاب و متنوع باشد.بسته بندی های کسل کننده و قدیمی باعث کمبود فروش و غیر جذاب شدن جنس مورد نظر می شود.

فروش اینترنتی انواع جوراب مد روز

فروش اینترنتی انواع جوراب مد روزفروش جوراب معمولا به صورت اینترنتی طرفداران خود را دارد که قیمت آن با توجه به مدل آن متفاوت است. یکی از در گاه های فروش امن و راحت فروش اینترنتی است. جوراب کالج که یکی از مدل های جدید است که وارد بازار شده است. جوراب کالج جورابی است که کف پا و پاشنه پا و پنج را پوشش می دهد و برای پوشیدن با کفش های کالج مناسب است. یکی دیگر از مدل های جدید در بازار جوراب پاپوش و جوراب پشمی و جوراب های انگشتی است. جوراب های پشمی برای فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مسائل مهم در انتخاب جوراب جنس نخ و بهداشت آن است که باید قابل شستشو باشد و به راحتی تمیز شود. 

فروش اینترنتی باعث افزایش فروش محصول و قابلیت فروش به همه نقاط کشور از یک نقطه خاص می شود.

تولید جوراب در مدل های جدید

تولید جوراب در مدل های جدید امروزه مدل ها و رنگ های جدید جوراب به صورت اینترنتی به فروش می رسد. این مدل ها با توجه به تغییر کردن زندگی امروز و اهمیت مد روز تولید می شود. قبلا بسیاری از این جوراب ها از طریق واردات به کشور وارد می شد. ولی امروزه در کشور ما جوراب هایی با مد روز و رنگ های متنوع تولید می شود. این جوراب ها با هر مدلی از کفشها قابل پوشیدن است. مدل های جدید عمدتا به صورت پاپوش، جوراب شیشه ای، جوراب های کالج، جوراب های نازک با طرح های متنوع و مختلف وجود دارد. 

وجود مدل های جدید باعث جذب مشتری می شود. مدل های جدید جوابگوی انواع سلیقه ها است.

شرکت پخش کلی جوراب در تهران

شرکت پخش کلی جوراب در تهرانتولیدی جوراب مردانه و زنانه با سرمایه اندک قابل افتتاح است که باعث می شود این شغل به یک شغل پر طرفدار تبدیل شود که باعث ایجاد اشتغال در کشور می شود. پخش عمده توسط کارگاه های خیاطی در تهران و شهرستان ها وجود دارد که باعث رونق صنعت جوراب بافی می شود. یکی از دلایل رونق این صنعت هزینه کمتر این صنعت نسبت به دیگر صنایع است.

شرکت های پخش و تولید جوراب در اغلب شهر ها فعالیت می کنند. تهران یکی از بزرگترین مراکز تولید و پخش جوراب در کشور است.

مرجع تخصصی فروش انواع جوراب در ایران

مرجع تخصصی فروش انواع جوراب در ایرانفروش تخصصی جوراب در کشور در پاساژ های تولید لباس وجود دارد که باعث آسان شدن خرید عمده و جزئی  جوراب می شود. مرکز های تخصصی جوراب فروشی باعث می شود که خرید برای خریداران آسان تر شود. این باعث رونق تولید این محصول می شود. محصولات تولید شده،  در شرکت های پخش به صورت عمده توزیع می شود. 

فروش جوراب به صورت اینترنتی بر رونق تولید این محصول افزوده است. فروش جوراب علاوه براین که در مراکز کوچک فروشگاهی صورت می گیرد در مراکز بزرگ فروشگاهی نیز وجود داردکه این خود باعث رونق تولید می گردد. فروش عمده در بسته بندی های ۶ تایی و جین  ۱۲ تایی وجود دارد که بسته بندی آن در فروش بسیار است.

نکات مهم برای انتخاب و خرید جوراب

نکات مهم برای انتخاب و خرید جورابخرید جوراب مناسب بسیار مهم است زیرا پا قلب دوم انسان است و سلامتی آن بستگی به خرید جوراب مناسب دارد.  خرید و انتخاب جوراب مناسب با توجه به ویژگی و خواسته فرد متفاوت است و نکات مهم در یک انتخاب درست شامل: جنس جوراب، فصل استفاده، جنس نخ استفاده شده، کیفیت دستگاه ه تولید جوراب و … است. انتخاب جوراب مناسب بسیار مهم است.

یکی از جوراب های طبی جوراب واریس است. خرید جوراب واریس که برای بیماری واریس استفاده میشود، بسیار حائز اهمیت است، زیرا جنس این جوراب ها به گونه ای است که برای استفاده کسانی که به بیماری واریس مبتلا هستند، استفاده می شود. این جوراب های از خون مردگی رگ ها، لخته خون و ورم پا مفید است. جوراب های واریس طوری ساخته شده اند که باعث افزایش گردش خون می شود. این جوراب ها اغلب به گونه ای ساخته می شود که قابل استفاده برای بیماران باشد.

قیمت عمده فروشی جوراب در بازار

قیمت عمده فروشی جوراب در بازارقیمت عمده  جوراب ها با توجه به نوع و جنس نخ آن تعیین می شود برخی جوراب ها به صورت ساق بلند با قیمت بالاتر از جوراب های معمولی به فروش می رسد. فروش جوراب مچی به صورت عمده است و قیمت آن نسبت به جوراب ساق بلند کمتر است.فروش عمده به مراکز فروش به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. قیمت عمده به موارد زیادی بستگی دارد. فاز جمله: جنس نخ استفاده شده بسیار موثر است. هر چه جنس نخ مرغوب تر باشد قیمت بیشتری دارد.

جنس جوراب باید طوری باشد که دارای منافذی باشد که بتواند از عرق پا جلوگیری کند‌. جنس جوراب باید نرم و غیر خشن باشد، تا از آسیب به پاها در امان باشد. قیمت جوراب با توجه به رعایت کردن استاندار هایی از این قبیل بالاتر می رود. امروزه قیمت جوراب با گران تر شدن مواد اولیه تولید بالا تر رفته که این برای بازار جوراب خوب نیست و باعث رکود می شود.

فروشنده انواع جوراب درجه یک و باکیفیت

فروشنده انواع جوراب درجه یک و باکیفیتقیمت جوراب عمده بسیار کمتر از خرید جزئی است و هم به صورت اینترنتی هم به صورت خرید حضوری وجود دارد. این جوراب ها بسیار با کیفیت هستند و نیاز عمده مراکز خرید را درشهر های مختلف برآورده می کنند. 

خرید فروشگاه ها در مدل های مختلف مانند خرید جوراب کالج، خرید جوراب نازک، خرید جوراب زنانه وجود دارد که نیاز فروشگاه ها را برطرف می کند. 

جوراب درجه یک،  جورابی است که: جنس آن یا از نخ یا کتان باشد که عموما جوراب ها از جنس نخ هستند یکی از بهترین نمونه جوراب برای زمستان جوراب های پشمی است که از پا در برابر سرما محافظت می کند. جوراب های پشمی در گذشته بیشتر استفاده می شده است. مراکز فروش جوراب هایی با جنس های مختلف و اغلب نخی به فروش می رسانند.  قیمت جوراب ها با تغییر فصل عوض می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر مجموعه
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120000000
instagram icon اینستاگرام: test
twitter icon توئیتر: test
pinterest icon پینترست: test
email icon پست الکترونیکی: email@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی جوراب | تولید و پخش جوراب در کشور

از بین تمام مرکز هایی که به فروش جوراب ایرانی می پردازند، برخی از فروشگاه ها هستند که به پخش عمده جوراب اقدام می کنند. این مراکز عمده فروشی جوراب در اکثر شهر ها

پاسخی بگذارید