فردی با کاشی استخری توانست جت جنگی بسازد

یک روش بسیار ساده برای تعریف کاشی های چینی این است که اساساً بگوییم این کاشی سرامیکی است که میزان جذب آب آن 0.5 درصد یا کمتر است. با این حال، با وجود این بیانیه گسترده، کاشی های چینی را می توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. کاشی کف چینی. قیمت سرامیک درجه یک یزد ارزانتر از شهر های دیگر می باشد.

ویژگی های کاشی های چینی “بدون لعاب” یا “طبیعی” را می توان با در نظر گرفتن نام به راحتی درک کرد. کاشی ها صیقلی نشده اند و هیچ لعابی روی آن اعمال نشده است.

سرامیک طرح آجر چینی طبیعی می تواند بدنه کامل باشد، یعنی سطح و بدنه کاشی یکسان باشد و رنگ آن در کل قطعه نفوذ کند. آنها همچنین می توانند “دوبار بارگیری شوند”. این بدان معنی است که لایه دوم چینی با رنگ ریز به همراه بدنه کاشی چینی تحت فشار بالا اعمال می شود و قبل از اینکه برای پختن فرستاده شود. کاشی کف چینی. امروزه، کف پوش دارای کیفیت بالایی می باشند.

یکی دیگر از انواع کاشی چینی جلا است. فریب درخشش سطح آن را نخورید. این کاشی ها هنوز بدون لعاب یا کاشی های طبیعی هستند. با این حال سطح با مواد تخصصی به یک جلا داده شده است. تصور اشتباه دیگر این است که این سطح صیقلی در واقع غیر متخلخل است. اما برعکس است. فرآیند صیقل دادن کاشی های چینی، در واقع منافذ روی سطح را باز می کند. این امر کاشی ها را مستعد لکه شدن می کند. برای جلوگیری از این اتفاق، لازم است قبل از دوغاب بندی نصب، از سیلر نفوذی یا اشباع کننده استفاده شود. این آب بندی همچنین تمیز کردن کاشی ها را آسان تر می کند. همچنین قیمت کاشی استخری در دیجی کالا رو به کاهش می باشد.

 • منابع:
  1. Porcelain Floor Tile – Benefits Of Using Porcelain Floor Tile

 • تبلیغات: 
  1. فرش های اکریلیک مناسب مکان های شلوغ
  2. وجود مواد شیمیایی گیاهی در لوبیا خشک اما در سطوح پایین
  3. معرفی پرمصرف ترین سس ها در منزل
  4. تمرکز مداوم رنو تی بر موتورهای احتراق داخلی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.