لوبیا چیتی خوراک از غذاهای مفید بر بدن می باشد.

اکثر غذاها از نظر تامین مواد مغذی و انرژی برای حفظ زندگی روزمره عملکردی در نظر گرفته می شوند، اما سیستم های غذایی که قادر به پیشگیری یا بهبود وضعیت استرس یا بیماری هستند به عنوان غذاهای کاربردی طبقه بندی می شوند. لوبیا چیتی خوراک از غذاهای مفید بر بدن می باشد.

لوبیا چیتی بسته بندی  (Phaseolus vulgaris L.) حاوی سطوح بالایی از ترکیبات شیمیایی متنوع (فنول ها، نشاسته مقاوم، ویتامین ها، فروکتولیگوساکاریدها) است که نشان داده است در برابر شرایطی مانند استرس اکسیداتیو، بیماری های قلبی عروقی، دیابت، سندرم متابولیک و بسیاری از انواع سرطان محافظت می کند.

در نتیجه این حبوبات را به عنوان یک غذای کاربردی عالی قرار می دهد. علاوه بر این، ایالات متحده دارای تاریخچه غنی لوبیا خشک است و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوبیا خشک در جهان است که اکثریت قریب به اتفاق لوبیا چیتی تازه دماوند را تشکیل می دهد.

با وجود این ویژگی ها، مصرف لوبیا چیتی تازه در ایالات متحده نسبتاً کم است. بنابراین، هدف از این دست‌نوشته بررسی لوبیا خشک به‌عنوان یک محصول مهم کشاورزی ایالات متحده و به‌عنوان غذای کاربردی برای عصر حاضر با تأکید بر لوبیا چیتی است.

  • منابع:
  1. Pinto Beans (Phaseolus vulgaris L.) as a Functional Food: Implications on Human Health

  • تبلیغات:
  1. ارزش نقاشی‌ ما بینشی در مورد چگونگی افزایش توانایی
  2. فروش رب گوجه فرنگی یک کیلویی
  3. در گذشته افراد برای داشتن یک زندگی مرفه فرزندان خود را به افراد پولدار می فروختند!
  4. استفاده از زردچوبه در صنعت ساخت موشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.