میلگرد راد همدان کارخانه در بازار تهران با قیمت هنگفتی به فروش رسید

استوک میله میلگرد راد همدان کارخانه همچنین به زبان عامیانه به نام‌های خالی ، حلزون یا بیلت شناخته می‌شود .

شکل رایج فلز خالص خالص است که توسط صنعت برای تولید قطعات و محصولات فلزی استفاده می‌شود. استوک میله در اشکال و طول های مختلف اکستروژن موجود است .

رایج ترین اشکال گرد مستطیل، مربع و شش ضلعی است. یک میله با یک مقطع محدب ثابت محصور مشخص می شود، به این معنی که لوله ها ، استوک زاویه و اجسام با قطرهای متغیر، استوک میله در نظر گرفته نمی شوند.

استوک میله معمولاً با دنباله‌ای از اره کردن ، تراشکاری ، آسیاب کردن ، حفاری و آسیاب برای تولید محصول نهایی، اغلب بسیار متفاوت از استوک اصلی ، پردازش می‌شود.

در برخی موارد، فرآیند تا حدی توسط تجهیزات تخصصی که موجودی را به دستگاه پردازش مناسب تغذیه می‌کند، خودکار می‌شود.

میله گرد

بیشتر فلزات تولید شده توسط کارخانه فولاد یا کارخانه آلومینیوم (از طریق نورد یا اکستروژن ) به نوارهای طولانی پیوسته با اندازه و شکل های مختلف تبدیل می شود.

این نوارها در فواصل منظم بریده می شوند و اجازه داده می شود تا خنک شوند و هر بخش به یک قطعه میله تبدیل می شود.

یک تشبیه خوب، تولید ماکارونی است که در آن توده های خمیر به شکل های مقطعی مختلف اکسترود می شوند. برش به طول؛ و سپس به آن شکل خشک می شود.

شکل‌های مقطع ماکارونی از شکل‌های ساده میله‌ای یا لوله‌ای مانند لینگوین یا پنه  تا اکستروژن‌های دقیق‌تر مانند روتل ، فیوری یا روتینی متفاوت است.). همین امر در مورد استوک میله فلزی نیز صادق است.

رایج ترین شکل ها عبارتند از : میله گرد میله نیز نامیده می شود ، میله مستطیل شکل شامل میله مربع ، مورد خاص اضلاع مساوی، و میله شش ضلعی (معمولاً به اختصار میله شش ضلعی نامیده می شود .

لوله و لوله شبیه به هم هستند، اما دارای مراکز توخالی هستند و به طور سنتی در استفاده صنعتی “نوار” نامیده نمی شوند.

(با این حال، محصولی به نام میله توخالی، اساساً لوله، اما با OD و ID قابل سفارش سفارشی و بنابراین ضخامت دیواره سفارشی، برای کار میله تراش به بازار عرضه می شود که می تواند از حذف سوراخ کاری و حفاری خشن بهره مند شود.

همچنین از نظر مفهومی مشابه است، اما نه به نام “نوار”، اشکال سازه رایج هستندمانند استوک زاویه و استوک کانال. اینها معمولاً در فولاد و آلومینیوم موجود هستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.