هزینه وسایل گم شده

هزینه وسایل گم شده واقعاً می تواند افزایش یابد، بنابراین برچسب زدن به لباس ها و وسایل کودکان یک اقدام عالی برای صرفه جویی در هزینه است. نکاتی را در مورد نام گذاری اقلام مختلف در مقاله برچسب زدن ما بخوانید. آموزش دوخت بالش عروس نیز پذیرفته می شود.

لباس نوزادی دخترانه در کودکی به یاد می‌آورم که مادرم یک نشانگر سیاه بزرگ داشت که همه چیزهایی را که داشتم نام می‌برد. در آن زمان من را آزار می داد، اما اکنون که اتاق اموال گمشده به مکانی آشنا تبدیل شده است، کاملا می توانم درک کنم. به نظر می رسد هر چیزی که بسته یا به طور دائم به آن متصل نباشد، می تواند گم شود، و با توجه به اینکه چقدر حواس فرزندان من به راحتی می توانند پریشان شوند. کاردستی با مقوا برای الگو برداری پذیرفته می شود.

هیچ چیز ایمن نیست! هزینه وسایل گم شده واقعاً می تواند افزایش یابد، بنابراین برچسب زدن یک اقدام عالی برای صرفه جویی در هزینه است. راه های زیادی برای برچسب زدن به وسایل کودک شما وجود دارد، از جمله مواردی که نام آنها دشوار است مانند کفش و جوراب. به راهنمای مفید ما نگاهی بیندازید، و قبل از اینکه متوجه شوید همه چیز را برچسب گذاری، نامگذاری و آماده خواهید داشت. همچنین در چه مغازه ای باز کنم ۱۴۰۱ نیز راجب این موضوع با شما همراه هستیم.

 • منابع:
  1. Labelling clothes and belongings

 • تبلیغات: 
  1. برای ماندگاری بیشتر از این رنگ مو استفاده کنید
  2. رقابت جالب فلفل سیاه در برابر سایر ادویه ها
  3. کشمش منبع بی نظیر برای لاغری
  4. معرفی پرمصرف ترین سس ها در منزل

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.