پاسخ بیماران به راحتی روپوش

بیماران به طور قاطع پاسخ دادند که راحتی لباس بیمارستان جزء تجربه کلی آنهاست. 82.2٪ در بیمارستان A و 62.2٪ در بیمارستان B به آن “بسیار مهم” و 16.7٪ در بیمارستان A و 32.9٪ در بیمارستان B به آن “تا حدودی مهم” امتیاز دادند.

اکثر بیماران در هر بیمارستان پاسخ دادند که در مقایسه با لباس سنتی، PALS باعث می شود احساس راحتی و محافظت بیشتری داشته باشند. 82.6٪ در بیمارستان A و 86.6٪ در بیمارستان B به این سوال “قطعا یا تا حدودی بله” پاسخ دادند.

تنها 4 درصد از بیماران در بیمارستان A و 1.11 درصد در بیمارستان B معتقد بودند که این “مهم نیست”. اکثر بیماران در هر بیمارستان نیز PALS را به لباس های سنتی بیمارستان ترجیح می دهند. 80٪ در بیمارستان A و 84.5٪ در بیمارستان B به این سوال “قطعا/تا حدودی بله” پاسخ دادند (جدول 2).

پاسخ کارکنان به موازات ارزیابی های مثبت بیماران بود. در پاسخ به اینکه آیا کارکنان بر این باورند که تغییرات در روپوش پزشکی جدید بیمارستانی باعث بهبود تجربه بیمار شده است یا خیر، 63.4 درصد در بیمارستان A و 50.5 درصد در بیمارستان B پاسخ دادند که «قطعاً بله» یا تا حدودی بله.

در پاسخ به این سوال که آیا بیماران از روپوش پزشکی شیک راضی هستند یا خیر، 70 درصد کارکنان بیمارستان A و 57.6 درصد در بیمارستان B پاسخ دادند که «قطعاً بله» یا تا حدودی بله. بقیه پاسخ‌ها به این سؤالات عمدتاً «بی‌طرف/بدون نظر» و برخی «قطعاً/تا حدودی خیر» بودند (جدول 2).

وقتی در مورد سهولت استفاده و تحرک سؤال شد، بازخورد بیماران دلگرم کننده بود. وی در پاسخ به این سوال که آیا در هنگام راه رفتن و در رختخواب به راحتی می توانستید حرکت کنید؟ 83.6٪ در بیمارستان A و 83.4٪ در بیمارستان B پاسخ “قطعا یا تا حدودی بله” دادند.

در پاسخ به “آیا پوشیدن و درآوردن این روپوش پزشکی خارجی آسان بود؟” 84.9٪ در بیمارستان A و 85.6٪ در بیمارستان B “قطعا یا تا حدودی بله” پاسخ دادند. همانطور که قابل اجرا است، هنگامی که سؤال شد “آیا گزینه تغییر لباس و شلوار را به لباس خواب یا دامن می‌پسندید؟” 55.6٪ در بیمارستان A و 43.3٪ در بیمارستان B “بله” گفتند (جدول 2).

نتایج بیشتر برای مقایسه پاسخ‌های مرد و زن طبقه‌بندی شدند. مردان در مقایسه با زنان در سفر، پوشیدن و توصیه کلی PALS رضایت بیشتری داشتند، در حالی که زنان در مقایسه با مردان احساس راحتی و/یا محافظت بیشتری داشتند (جدول 2).

نظرسنجی کارکنان شامل سؤالاتی در مورد سهولت استفاده و معاینه بود. به طور کلی، کارکنان احساس کردند که طراحی و سهولت استفاده هم برای بیماران و هم برای ارائه دهندگان مفید است.

وقتی از شما پرسیده شد: “اگر شما بستری بودید، این لباس را به جای لباس معمولی انتخاب می کردید؟” 66.6٪ در بیمارستان A و 60.6٪ در بیمارستان B اظهار داشتند “قطعا یا تا حدودی بله”.

علاوه بر این، وقتی از او پرسیده شد که “به عنوان یک مراقب، آیا این روپوش پزشکی سینا مراقبت از بیمار را آسان می کند؟” 67.4٪ در بیمارستان A و 63.6٪ در بیمارستان B گفتند “قطعا یا تا حدودی بله” (جدول 2).

در نهایت، به بیماران و کارکنان این فرصت داده شد تا بازخورد متن آزاد را ارائه دهند. برخی از موضوعات در میان بازخوردهای متن آزاد شامل نظراتی در مورد اندازه، پارچه و نیاز به جیب بود (جدول 3).

  • منابع:
  1. Healing by Leaps and Gowns: A Novel Patient Gowning System to the Rescue
  • تبلیغات:
  1. با فرستادن موزاییک به فضا یک شبه میلیاردر شوید.
  2. مبل سلطنتی که منجر به ازدواج شده است
  3. استفاده از زرشک برای مومیایی کردن در مصر باستان
  4. خرما چگونه بیماریها را درمان میکند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.