پیراهن مردانه برندس که از دکمه های نقره استفاده شد

پیراهن آکسفورد یا پیراهن مردانه برندس که نام خود را با پارچه آکسفورد که از آن برش داده شده است، یک لباس کلاسیک مردانه است که بیش از 120 سال است که زیربنای بسیاری از لباس‌های شیک بوده است.

پارچه در مقایسه با سایر پیراهن‌ها بسیار ضخیم است و به آن لبه‌ای معمولی می‌دهد. یقه دکمه دار و حلقه آویز در پشت یقه از ویژگی های رایج طراحی هستند که نگهداری این تاپ را نیز آسان می کنند.

اگر تا به حال یک نوع پیراهن واقعی و ضروری برای مردان وجود داشته است، پیراهن دکمه دار آکسفورد همان پیراهن است.

این قطعه جاودانه به عنوان یک بلوک ساختمانی مجلل عمل می کند که برای طیف وسیعی از کدهای لباس کار می کند و آن را به یکی از همه کاره ترین قطعات در هر کمد لباس تبدیل می کند.

برای یک استعداد مدرن (یعنی یک فاکتور راحتی) یک پیراهن لباس غیر آهنی برای سهولت در لباس پوشیدن پیدا کنید.

پیراهن

اما ویلیس ، پیراهن‌ساز استاد، می‌گوید: «من یقه باز دکمه‌دار را با شلوار جین، کت و شلوار یا شلوار چینی می‌پسندم، اما نه با کت و شلوار، زیرا فکر می‌کنم سبک غیررسمی با رسمی بودن خیاطی در تضاد است.

این نوع پیراهن برای هر مراسمی مانند عروسی یا دفتر کار خوب است. آنها در رنگ های مختلف برای تکمیل هر لباسی عرضه می شوند.

چه طرفدار کت و شلوار و بوت شدن باشید یا نه، جامعه حکم می‌کند که احتمالاً در طول زندگی‌تان حداقل چند بار مجبور خواهید بود که خودتان را با کفش‌های تاکسیدو بپوشانید.

اگر از قبل نمی دانستید، کراوات مشکی نیاز به یک پیراهن تاکسیدو دارد ، بنابراین بهتر است برای مراسم رسمی بعدی خود یک پیراهن دم دستی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.